Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Главу Спілки журналістів Казахстану відправили під домашній арешт

Грудень 2, 2016 - Author: Kodid - Коментарів немає

Суд в Алма-Аті в середу відправив під домашній арешт на два місяці главу Спілки журналістів Казахстану, керівника Національного прес-клубу Сейткази Матаєва, підозрюваного в корупційних злочинах, повідомив із зали суду кореспондент «Інтерфаксу».

«Домашній арешт за місцем проживання. Місце проживання взяти під охорону і здійснити нагляд », – сказала суддя Аніна Байдаулетова, зачитуючи рішення про запобіжний захід.

Матаєва заборонено спілкуватися з усіма учасниками процесу, крім адвокатів. «Зустрічі з будь-ким іншим, крім адвокатів і членів сім’ї, можливі тільки з дозволу слідчих органів», – сказала суддя.

Раніше слідчі просили суд відпустити затриманого під домашній арешт, а адвокати – під заставу.

У понеділок департамент Нацбюро з протидії корупції по Алма-Аті повідомив, що Мата підозрюється в розкраданні в 2011-2015 роках більше 300 млн тенге (близько $ 848 тис. За нинішнім курсом), виділених «на інформаційне просування державної політики і розміщення матеріалів в друкованих виданнях ».

За даними слідства, займаючись незаконною підприємницькою діяльністю, Мата отримав прибуток у розмірі 1,4 млрд тенге, не сплативши при цьому податки в сумі 327 млн ​​тенге.

Сам Мата і його син – генеральний директор інформагентства КАЗТАГ Асет Мата – відкидають звинувачення антикорупційної служби.

61-річний Мата очолює Союз журналістів Казахстану з лютого 2001 року, з травня 1996 року є президентом Національного прес-клубу. У 1991-1993 роках працював прес-секретарем президента Казахстану, в 1993-1994 – прес-секретарем прем’єр-міністра.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *