Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

ЄС і НАТО приступили до координації дій з проблеми міграції

Грудень 3, 2016 - Author: Kodid - Коментарів немає

Євросоюз і НАТО почали координувати дії у вирішенні міграційної проблеми, співпраця буде розширюватися, заявили у вівторок глава дипломатії ЄС Федеріка Могеріні і генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг.

«Європейський і національні парламенти можуть відігравати ключову роль в цей час, і вони повинні бути постійно підключені (до вирішення проблеми)», – сказала Федеріка Могеріні, вітаючи участь членів національних парламентів в дискусії з членами Європарламенту.

«Через п’ять років (після початку війни в Сирії – ІФ) справа зрушила в правильному напрямку», – сказала вона, вітаючи досягнуте напередодні між США і Росією угоду про припинення бойових дій в Сирії.

Відповідаючи на питання парламентаріїв про роль ЄС у врегулюванні цього конфлікту, вона зазначила, що головна роль – гуманітарна, але не просто благодійність, а забезпечення доступу гуманітарної допомоги на місцевості.

У міжнародному комітеті Європарламенту депутати зустрілися з генсеком НАТО Йенсом Столтенбергом, який відповів на їхні запитання.

«Відносини між ЄС і НАТО мають життєво важливе значення, особливо в умовах, коли ми стикаємося з більш самовпевненою Росією, а також з екстремізмом і насильством на Близькому Сході і в Північній Африці», – заявив Столтенберг.

Він дав також зрозуміти, що альянс має намір розгорнути більше наземних сил в країнах Балтії.

Депутати привітали рішення НАТО про надання Євросоюзу допомоги у вирішенні міграційної проблеми в Егейському морі. Альянс надасть Греції, Туреччини та європейському прикордонному агентству ФРОНТЕКС допомогу в області розвідки і спостереження.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *