Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Новий Генплан Москви врахує зниження обсягів забудови Рублево-Успенського

Грудень 4, 2016 - Author: Kodid - Коментарів немає

У зв’язку з приєднанням нових територій розроблений попередній проект Генерального плану Москви, визначений мінімальний обсяг можливої ​​забудови, повідомив головний архітектор столиці Сергій Кузнецов «Інтерфаксу» в середу.

«Проект Генплану був опублікований для обговорення і узгодження з жителями, громадськими організаціями та владою муніципальних утворень Москви, Московської області та Калузької області», – сказав Кузнєцов.

За його словами, пропозиції, що надійшли, в тому числі від глав і депутатів муніципальних утворень, були розглянуті 24 грудня 2015 року на черговому засіданні Містобудівне-земельної комісії (ДЗК) уряду Москви.

«На підставі пропозицій ДЗК скоригувала проект. На території Рублево-Успенського заборонили будівництво багатоквартирних житлових будинків середньої поверховості. Житлове будівництво передбачається тільки у вигляді індивідуальної житлової забудови », – пояснив головний архітектор.

Рублево-Успенське – ексклав в районі Іллінського шосе, включений до складу столиці в 2012 році.

«Обсяг забудови знижений. Більше 50% площі Рублево-Успенського займуть природні території, парки і рекреаційні зони. На даній території немає небезпечних об’єктів, тому особливий порядок їх узгодження з Московською областю не застосовувався », – підкреслив Кузнецов.

Він нагадав, що відповідно до чинного законодавства з 24 листопада 2015 року з проектом Генплану Москви проводиться процедура публічних слухань, в ході якої надходять нові пропозиції по доопрацюванню документа.

«Вони будуть враховані при внесенні фінальних змін. Підсумковий проект Москомархитектура представить в уряд Москви в установленому порядку », – додав головний архітектор.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *