Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

В Естонії три людини засуджені за шпигунство на користь Росії

Грудень 4, 2016 - Author: Kodid - Коментарів немає

В Естонії Тартуський повітовий суд в жовтні 2015 року та в лютому 2016 року засудив трьох осіб за злочини проти держави.

«Всі троє здійснювали незаконну співпрацю зі спецслужбою Росією», – повідомили у вівторок Інтерфаксу в Державній прокуратурі.

Останній вирок винесли в кінці минулого тижня: був засуджений 32-річний громадянин Естонії Максим Груздєв. Він засуджений на 4 рік позбавлення волі.

Згідно зі звинуваченням, Груздєв був завербований в другій половині 2013 року в Псковській області і з тих пір до арешту в жовтні 2015 го передавав російським спецслужбам інформацію, в тому числі і про діяльність працівників поліції безпеки (КАПО).

У жовтні 2015 року до 2 років позбавлення волі був засуджений за співпрацю з російськими спецслужбами 21-річний громадянин Естонії Олександр Руднєв. За даними слідства, його завербували навесні 2013-го в Псковській області, і з тих пір і до арешту в березні 2015 року він передавав російським спецслужбам інформацію про діяльність Сил оборони в південній Естонії, про місцезнаходження прикордонних і службових пунктів Лиунаской префектури.

Також в жовтні 2015 го до 4 років і 10 місяців позбавлення волі був засуджений не має громадянства 42-річний Павло Романов. За даними слідства, він почав співпрацю з російськими спецслужбами в 1994 році в Псковській області і продовжував його до лютого 2015 року, передаючи інформацію про обороноздатність Естонії, захисту держкордону і про посадові обов’язки працівників юридичних установ.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *