Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Путін уточнив подробиці спільного з США пропозиції про перемир’я в Сирії

Грудень 5, 2016 - Author: Kodid - Коментарів немає

Президент Росії Володимир Путін озвучив умови, на яких опівночі 27 лютого в Сирії повинні бути припинені бойові дії.

«До полудня 26 лютого всі воюючі в Сирії сторони повинні підтвердити нам або американським партнерам свою прихильність припиненню вогню», – сказав Путін.

Заява президента РФ транслювали російські телеканали.

За словами Путіна, «російські і американські військові спільно, на картах визначать території, на яких діють такі угруповання». «Проти них бойові операції збройних сил САР, російських збройних сил і очолюваної США коаліцією вестися не будуть», – зазначив російський лідер.

Він підкреслив, що «опозиціонери, в свою чергу, зупинять бойові дії проти збройних сил Сирії і угруповань, що надають їм підтримку».

Російський лідер підтвердив, що припинення вогню в Сирії не буде поширюватися на «Ісламська держава» (угруповання заборонена в РФ) і інші терористичні організації, визнані такими СБ ООН.

«Що стосується ІГІЛ, Джабхат-ан-Нусра і інших терористичних організацій, визнаних за таких СБ ООН, вони з режиму припинення бойових дій повністю виключаються. Удари по ним будуть наноситися і далі », – сказав Путін.

Він також заявив, що «Росія проведе необхідну роботу з Дамаском, з легітимним керівництвом в Сирії».

Розраховуємо, що Сполучені Штати те ж саме зроблять зі своїми союзниками і угрупованнями, які ними підтримуються », – заявив президент РФ.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *