Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Україна погодилася з пропозицією РФ відновити автоперевезення з 25 лютого

Грудень 5, 2016 - Author: Kodid - Коментарів немає

Україна приймає пропозицію міністерства транспорту Російської Федерації з початку доби 25 лютого відновити транзитні перевезення, заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

«Тобто, ми їм відповіли на їх недружні дії, вони відкривають, ми на умовах взаємності також вживаємо відповідних заходів, і МВС і Національна поліція забезпечують на перший період відновлення транспортних перевезень відповідно», – сказав прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час засідання уряду в середу.

Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський додав, що РФ і Польща минулого четверга домовилися про обмін квотами на вантажоперевезення.У разі, якщо Україна не розблокує транзит, вона може втратити всі транзитні вантажопотоки.

11 лютого в десяти регіонах України почалися акції з блокування проїзду вантажних автомобілів з російськими номерами. У відповідь на це РФ призупинила рух вантажних автотранспортних засобів, зареєстрованих в Україні, а пізніше і їх транзит. Українська сторона, в свою чергу, також офіційно призупинила транзит російських вантажівок.

Мінінфраструктури України 16 лютого домовилося про безперешкодний повернення українських вантажівок, які в результаті припинення транзиту залишилися на території РФ або в країнах Азії на кордоні з РФ. Українська сторона також дозволила проїзд по українській території російським вантажним автомобілям, які чекають повернення додому з країн ЄС.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *