Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Влада Москви зібралися подати позови до власників знесених торговельних павільйонів

Грудень 5, 2016 - Author: Kodid - Коментарів немає

Влада Москви планують подавати позови до власників знесених торговельних павільйонів з вимогами відшкодувати збиток, заподіяний підземних пішохідних переходів, повідомляє в середу газета «Известия».

За інформацією видання, фахівці МАДИ на замовлення мерії підготували технічний висновок по 19 підземних пішохідних переходів, поруч з якими знаходилися знесені об’єкти.

«Серед постраждалих переходи в районі станцій метро« Сокіл »,« Смоленська »,« Серпуховская »,« Жовтневе поле »,« Сухарєвська »- так званий самобуд, на думку фахівців, став причиною пошкодження облицювання, руйнування несучих елементів конструкцій переходів і пошкодження гідроізоляції », – йдеться в публікації.

Як пояснило джерело «Известий» в мерії, в даний час проводяться роботи по усуненню пошкоджень за рахунок міського бюджету, проте після повного демонтажу і розбору всіх незаконних об’єктів місто планує подавати до власників колишніх торгових точок позови на відшкодування збитку, в які буде включена вартість усунення пошкоджень.

Масовий знесення визнаних самоладом торгових павільйонів почався в Москві в ніч на 9 лютого. Ларьки демонтували біля станцій метро «Чисті ставки», «Таганська», «Щолківська», «Партизанська», «Сокіл», на вулицях Люсіновская, Марксистська і інших. У свою чергу, власники торгових будівель стверджували, що мають всі документи, і звинувачували владу в свавіллі.

Зі свого боку мер Москви Сергій Собянін 11 лютого назвав знесення торгових кіосків «наочним прикладом того, що в Росії не продається правда, спадщина, історія нашої країни» і заявив, що не можна «прикриватися папірцями про власність, придбаними явно шахрайським шляхом».

Тим часом влада Москви не будуть зносити кіоски, ліквідація спіткала тільки визнані самовільно зведеними споруди, повідомив керівник департаменту торгівлі і послуг Москви Олексій Немерюк в інтерв’ю «Российской газете», опублікованому в середу.

«Кіоски стояли і будуть стояти на міській землі, так як це якийсь формат нестаціонарної торгівлі, потрібний москвичам», – сказав Немерюк.

Він нагадав, що в 2011 році влада провели першу реформу по їх розміщенню, упорядкувавши в результаті розміщення 8,5 тисячі торгових точок.

«В основному – з соціальними функціями – друк, морозиво, хліб, овочі. Ми навіть збільшили тоді їх кількість на 600. Але зараз працює близько 5 тисяч. І зовсім не тому, що хтось їх закрив, просто не скрізь однаково складається економіка, якісь виявляються нерентабельними, які не витримують конкуренції », – зазначив глава департаменту.

За його словами, кажучи про оптимальну кількість ларьків для Москви «жорсткої цифри немає і бути не може, бо ситуація кожен день змінюється», місто розширюється, будуються нові мікрорайони.

Знесення торгових павільйонів в Москве19 фотографій

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *