Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Brent подорожчала до $ 34,77 за барель

Грудень 6, 2016 - Author: Kodid - Коментарів немає

Нафтові котирування різко підвищуються в понеділок на оптимізмі щодо переговорів Росії і країн ОПЕК про замороження видобутку на січневому рівні, повідомляє агентство Bloomberg.

Квітневі ф’ючерси на нафту марки Brent на лондонській біржі ICE Futures до 17:55 за Москві подорожчали на $ 1,76 (5,33%) – до $ 34,77 за барель.

Котирування ф’ючерсів на нафту WTI на березень на торгах Нью-йоркської товарної біржі до зазначеного часу виросли на $ 2,06 (6,95%) – до $ 31,70 за барель.

Як заявив у неділю міністр енергетики Росії Олександр Новак, переговори з приводу заморозки видобутку нафти можуть завершитися до 1 березня. Глава російського Міненерго також зазначив, що Іран зайняв «конструктивну» позицію по відношенню до ініціативи Катару, Росії, Саудівської Аравії і Венесуели про збереження видобутку на рівні січня, хоча поки не висловив готовності приєднатися до неї.

Міністр нафти Нігерії Еммануель Качікву також зазначив, що його країна підтримує ініціативу Росії і трьох держав-членів ОПЕК з заморожування видобутку нафти. Нігерія є найбільшим виробником нафти в Африці.

«В цілому є очікування будь-яких заходів щодо обмеження пропозиції нафти, – зазначив старший аналітик Tradition Energy Джин Макджілліан. – Але поки на ринку не з’явився новий фактор, здатний зрушити котирування в ту чи іншу сторону, вони так і будуть коливатися близько $ 30 за барель ».

Тим часом Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) в понеділок оприлюднило оновлений прогноз, згідно з яким баланс попиту і пропозиції на нафтовому ринку встановиться не раніше 2017 року. І навіть після цього не варто чекати різкого зростання котирувань, оскільки країни світу встигли накопичити величезні запаси палива, говориться в звіті МЕА.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *