Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Уряд РФ відмовилося забороняти торгівлю списку санкцій продуктами

Грудень 6, 2016 - Author: Kodid - Коментарів немає

Уряд РФ підготувало негативний відгук на запропоновані депутатами поправки в закон про торгівлю, що забороняють продаж подсанкціонних продуктів, які, згідно з чинним законодавством, не повинні ввозитися на територію країни, пише газета «Известия» в середу.

Уряд вважає, що закон про торгівлю не повинен регулювати зовнішньоторговельні відносини, зазначає газета.

«Відповідно до частини 3 статті 1 закону про торгівлю ним регулюються відносини, що виникають між органами державної влади, органами місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання у зв’язку з організацією та здійсненням торговельної діяльності, а також відносини, що виникають між господарюючими суб’єктами при здійсненні ними торгової діяльності. При цьому відносини, пов’язані з організацією і здійсненням зовнішньоторговельної діяльності, законом про торгівлю не регулюються (частина 4 статті 1). Таким чином, пропоноване доповнення закону про торгівлю не відноситься до предмету його правового регулювання », – цитує видання відгук уряду на законопроект.

Там уточнюється, що список санкцій продукція і так знищується згідно з указом президента від 29 липня 2015 року, тобто запропонований заборона на продаж порушив би презумпцію унічтожаемості санкцій продуктів.

Законопроект про заборону торгівлі списку санкцій продуктами внесений до Держдуми в серпні 2015 року депутатами Сергієм Каргінова, Іваном Сухарєвим і Кирилом Черкасовим (ЛДПР).

На думку авторів ініціативи, негативний відгук уряду несправедливий і обумовлений сильним лобі роздрібних мереж.

РФ 7 серпня 2014 року запровадила заборону на поставки м’яса та м’ясної продукції, молока і молочної продукції, риби і рибної продукції, овочів і фруктів з США, ЄС, Канади, Австралії та Норвегії. З 3 серпня 2015 року в список цих країн включені приєдналися до антиросійським санкцій Албанія, Чорногорія, Ісландія, Ліхтенштейн і на особливих умовах Україна.

З 1 січня 2016 року заборону діє і по відношенню до продовольчих товарів з України. З 6 серпня 2015 року Россільгоспнагляд почав знищувати заборонені до ввезення товари.

Крім того, РФ заборонила постачання овочів і фруктів з Туреччини з 1 січня 2016 року.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *