Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Суд відпустив під домашній арешт фігурантку справи про теракт в «Домодєдово»

Грудень 8, 2016 - Author: Kodid - Коментарів немає

Мосміськсуд відпустив з-під варти під домашній арешт екс-главу російського представництва компанії «Ерпорт менеджмент компані лімітед» Світлану Тришиної, обвинувачену в наданні послуг, що не відповідають вимогам безпеки, у справі про теракт в «Домодєдово» в 2011 році.

Як передає кореспондент Інтерфаксу , про це йдеться в постанові апеляційної інстанції, оголошеному в середу за підсумками розгляду подання прокуратури і скарги адвоката фігурантки на рішення суду.

«Обрати відносно Тришиної запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, термін якого встановлений до 28 лютого», – йдеться в постанові суду.

Як зазначила суддя Лариса Полякова, сьогодні Трішина буде звільнена з СІЗО.

Таким чином, суд частково задовольнив апеляційну скаргу адвоката Ольги Мокрідіной, апеляційне подання залишено без задоволення.

Суд дозволив Фігурантці гуляти дві години на день і відвідувати прилеглі продуктові магазини і медустанови.

Згідно з постановою, судом на Тришиної накладені обмеження у вигляді заборони на користування інтернетом і поштовим зв’язком, крім як для спілкування зі слідчими, адвокатами і найближчими родичами.

24 січня 2011 року в зоні прильоту іноземних авіаліній в міжнародному аеропорту «Домодєдово» смертник привів у дію саморобний вибуховий пристрій.В результаті вибуху загинули 37 і були поранені 172 громадянина Росії та іноземних держав. Восени 2013 року Мособлсуд засудив громадян, причетних до цього теракту.

На початку червня 2015 року стало відомо, що слідчі органи порушили кримінальну справу про надання послуг, що не відповідають вимогам безпеки, що призвели до смерті двох і більше осіб (стаття 238 КК РФ) стосовно низки керівників служб столичного аеропорту «Домодєдово» в зв’язку з терактом 2011 року.

В ході розслідування справи раніше було пред’явлено звинувачення Тришиної, фактичного власника аеропорту «Домодєдово» Дмитру Каменяреві, Данилову і Некрасову.

Відносно Данилова, Некрасова раніше було обрано запобіжний захід у вигляді арешту, Каменяреві – у вигляді домашнього арешту.

Термін попереднього розслідування продовжено до 28 квітня.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *