Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Яшин зажадав відставки Кадирова

Грудень 8, 2016 - Author: Kodid - Коментарів немає

Заступник голови опозиційної партії ПАРНАС Ілля Яшин в Москві на презентації у вівторок доповіді про ситуацію в Чеченській республіці заявив про намір домагатися відставки її голови Рамзана Кадирова.

«Підводячи підсумок, Чечня – держава всередині Росії, що не підкоряється законам країни. Головне завдання моя, ПАРНАС і Демократичної коаліції – вимагати негайної відставки Кадирова і залучити його до кримінальних справ по ряду серйозних злочинів », – сказав Яшин на презентації доповіді« Загроза національній безпеці », яка пройшла у вівторок вдень в московському офісі ПАРНАС.

Згідно з доповіддю, в республіці діє «режим особистої влади, ручного управління Рамзана Кадирова». «Усі гілки влади перебувають під його контролем», – заявив Яшин. Крім того, були представлені дані про тиск на правозахисників в республіці і про корупцію, а також про вбивства братів Ямадаєвих і Бориса Нємцова, за якими, на думку Яшина, «стоять чеченські бойовики і особисто Рамзан Кадиров».

Презентація доповіді відбулася на тлі кількох інцидентів: в ніч на вівторок офіс ПАРНАС облили червоною фарбою, на початку презентації прорвався до Яшину чоловік кинув в нього пачкою фальшивих доларів, а інший чоловік вигукував гасла на захист глави Чечні.

Першим доповідь оприлюднив у вівторок сам Кадиров, заявивши, що написане «не містить нічого, крім балаканини».

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *