Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

На Сахаліні виявили третій випадок смерті від «свинячого» грипу

Грудень 9, 2016 - Author: Kodid - Коментарів немає

Ще один випадок смерті від ускладнення, викликаного «свинячим» грипом, зареєстрований на Сахаліні минулого тижня, повідомила представник МОЗ Сахалінської області Наталія Дирда в середу на прес-конференції.

За її даними, ще три людини знаходяться у важкому стані з діагнозом «пневмонія».

«Мешканка Вуглегірська у віці 50 років померла минулого тижня. Жінка – асоціальна, за медичною допомогою не зверталася, померла вдома », – сказала Н.Дирда.

За її словами, аналізи підтвердили, що жінка хворіла на «свинячий» грип.

Також три жителя Південно-Сахалінська (25-річний чоловік і двоє чоловіків у віці понад 40 років) госпіталізовано в реанімаційне відділення міської та обласної лікарні з пневмонією. У них взяли аналізи, які зараз досліджуються. Але по одному з них вже підтвердився «свинячий» грип.

Стан здоров’я у всіх трьох важке, вони знаходяться під постійним наглядом медиків.

Минулого тижня в обласний перинатальний центр зі «свинячим» грипом госпіталізована вагітна жінка з Корсакова. Її стан здоров’я не важке, загрози здоров’ю немає.

Як повідомлялося, на початку лютого від ускладнення, викликаного «свинячим» грипом, померли двоє чоловіків – жителі села Бошняково Вуглегірська району. У першому випадку 47-річний житель Бошняково за медичною допомогою не звертався, «не займався ніяким лікуванням і при цьому зловживав спиртними напоями». Другий 54-річний чоловік звернувся за допомогою на четверту добу хвороби в украй важкому стані, лікарі йому допомогти вже не змогли.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *