Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

У Росспоживнагляді повідомили про закінчення епідемії грипу

Грудень 9, 2016 - Author: Kodid - Коментарів немає

Захворюваність на грип та ГРВІ в Росії істотно знизилася, повідомила у вівторок Інтерфаксу глава Росспоживнагляду, головний державний санітарний лікар РФ Анна Попова.

«Епідемія на території Російської Федерації завершується», – сказала вона.

За словами Попової, медики відзначають зниження в Росії інтенсивних показників захворюваності, частки грипу серед циркулюючих респіраторних вірусів, а також зменшення числа госпіталізованих.

Попова заявила, що на сьомому тижні 2016 року перевищення епідпорогу з грипу та ГРВІ зафіксовано у восьми регіонах: Карелії, Якутії, Єврейської автономної області, Новосибірської, Мурманської і Архангельської областях, Алтайському і Красноярському краях. На попередньому тижні епідпороги були перевищені в 40 регіонах.

«Серед дітей у віці до двох років перевищення епідпорогу з грипу та ГРВІ реєструється в дев’ять суб’єктах РФ, від трьох до шести років – у восьми суб’єктах, серед школярів – у семи», – сказала Попова.

За словами керівника Росспоживнагляду, на сьомому тижні 2016 року санітарна служба фіксує зниження на 83% числа госпіталізованих з грипом.

«Вірус AH1N1 все ще лідирує в групі вірусів, становить 74% від загального числа позитивних знахідок. Зростає і питома вага вірусів негріппозние етіології. Віруси, які ми аналізували, не відрізняються від вакцинних штамів. Мутацій, істотно змінюють антигенні властивості, ми не виявляємо », – повідомила Попова.

Вона повідомила, на карантин через грип в Росії закрито 257 шкіл та 187 дитячих садків. На попередньому тижні на карантині були 3964 школи і 1387 дитячих садків.

Раніше офіційний представник Міністерства охорони здоров’я РФ Олег Салагаєв повідомив, що в Росії від ускладнень після грипу померли 388 осіб.

«Ми чекаємо зниження захворюваності до неепідеміческая рівнів в цілому по Російській Федерації до початку березня», – заявила Попова «Інтерфаксу» в лютому.

За даними санітарної служби, щорічно в Росії на грип та ГРВІ хворіють до 30 млн осіб.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *