Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

РФ перервала всі контракти і переговори про постачання озброєнь до Туреччини

Грудень 11, 2016 - Author: Kodid - Коментарів немає

Все військово-технічне співробітництво з Туреччиною, включаючи сервісні контракти, припинено, заявив в інтерв’ю «Інтерфаксу» помічник президента РФ з питань ВТС Володимир Кожин.

«У нас були контракти, у нас були поставки і стрілецького озброєння, і артилерійських систем. Природно, зараз поставки і всі контракти, включаючи сервісні, припинені », – сказав він.

«Немає ні переговорів, ні контактів. Їх не буде до тих пір, поки ситуація не зміниться в тому ракурсі, про який говорив президент РФ », – заявив Кожин.

Відносини Москви і Анкари ускладнилися після того, як російський бомбардувальник Су-24, який брав участь в антитерористичній операції в Сирії, був збитий 24 листопада 2015 року турецьким винищувачем над територією Сирії.

Інцидент з російським літаком викликав жорстку реакцію з боку російської влади. Президент РФ Володимир Путін заявив, що атака турецьких ВПС на російський військовий літак була «ударом в спину» з боку «пособників терористів», додавши, що інцидент буде мати серйозні наслідки для російсько-турецьких відносин.

28 листопада Путін підписав указ про застосування спеціальних економічних заходів щодо Туреччини.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *