Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Дамаск не брав участі в переговорах Росії і США з приводу перемир’я в Сирії

Грудень 12, 2016 - Author: Kodid - Коментарів немає

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков повідомив, що переговори Москви і Вашингтона, за підсумками яких було висунуто пропозицію про припинення вогню в Сирії, проходили без участі Дамаска.

«Мова йде про закриті двосторонніх російсько-американських переговорах. Йдеться про переговори двох країн, які можуть дієво сприяти врегулюванню », – сказав Пєсков в середу, відповідаючи на відповідне запитання журналістів.

При цьому він підкреслив, що без прямого діалогу з владою Сирії неможливо займатися сирійським врегулюванням.

Пєсков зазначив, що Москва і Дамаск мають спільні позиції щодо сирійського врегулювання, але вони не є тотожними. Безумовно, за його словами, в позиціях двох країн «є деякі розбіжності». «Але Москва з Дамаском знаходяться в постійному діалозі. Це одна з небагатьох країн (Росія), яка знаходиться з єдиним легітимним керівником Сирії в постійному діалозі », – зазначив Пєсков.

Прес-секретар російського президента підкреслив, що Асад є єдиним законним президентом Сирії, і «у нього, безумовно, можуть бути власні точки зору на різні модальності сирійського врегулювання як у глави сирійської держави».

За словами Пєскова, Росія і США використовують свій вплив для того, щоб зблизити позиції тих країн, які мають діаметрально протилежні погляди до врегулювання.

«Ми знаємо, що розкид думок дуже великий, і тому тут потрібна дуже філігранна робота», – додав прес-секретар.

22 лютого Росія і США домовилися про перемир’я в Сирії. Зокрема, сторони запропонували сторонам конфлікту в Сирії припинити вогонь з 27 лютого.При цьому пропозиція не поширюється на ІГІЛ, Джабхат-ан-Нусра і інші терористичні організації.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *