Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

КНДР назвала свої головні мішені в разі агресії США і Південної Кореї

Грудень 18, 2016 - Author: Kodid - Коментарів немає

Пхеньян заявляє про свою готовність завдати попереджувальних ударів по Південній Кореї і США в разі, якщо Сеул і Вашингтон проведуть «операцію по ліквідації керівництва» КНДР в ході майбутніх в березні військових навчань в регіоні.

«З цього моменту, в разі якщо спецзагони і оперативні озброєння ворога, які залучаються для« операції по ліквідації керівництва »і« схоплює удару », покажуть хоч найменше дію, всі потужні стратегічні і тактичні засоби наших збройних сил будуть наносити попереджувальні удари для випереджаючої і послідовної їх нейтралізації », – йдеться в заяві Верховного головнокомандування КНДР, що надійшов в« Інтерфакс »в середу.

«Першою мішенню стануть Чхонваде (офіційна резиденція президента Південної Кореї – ІФ) і правлячі органи Південної Кореї, де плетуться змови для конфронтації зі своєю нацією», – йдеться в заяві.

«Другою метою стануть американські бази в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні і континентальна частина США», – наголошується в ньому.

«КНДР має небаченими ще світом потужними і ультрасучасними ударними військовими засобами, здатними в будь-який час вразити будь-який район США», – підкреслили у Верховному головнокомандуванні КНДР.

«» Операція з ліквідації керівництва »і спроби повалення нашої політичної системи таким шляхом – це сама зловісна ворожа акція», – наголошується в заяві.

Південнокорейські ЗМІ повідомили в середу, що США направили чотири винищувачі F-22 і атомний підводний човен «Північна Кароліна» для участі у спільних навчаннях біля берегів Південної Кореї.

Навчання Key Resolve і Foal Eagle пройдуть з 7 березня по 30 квітня. У них візьмуть участь до 15 тис. Американських військовослужбовців, а також до 290 тис. Південнокорейських військових, повідомляють південнокорейські ЗМІ.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *