Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Порошенко звинуватив Росію в провокаціях в річницю подій на Майдані

Грудень 19, 2016 - Author: Kodid - Коментарів немає

Президент України Петро Порошенко вважає події в центрі Києва у другу річницю розстрілів активістів на київському Майдані невдалої провокацією, організованою Росією.

«Кремлівська пропаганда зробила все, щоб цей день (річниця розстрілу« Небесної сотні »- ІФ) виглядав інакше. Саме тому вони заздалегідь були підготовлені гасла про Майдан 3.0. Але ця провокація у них не вийшло. Незважаючи на всі об’єктивні труднощі, українці виявилися відповідальними », – сказав Порошенко журналістам у Вінниці в понеділок.

Так він відповів на запитання про його оцінку подій в центрі Києва в річницю «революції гідності», що відзначається на Україні в 20-х числах лютого.

Разом з тим Порошенко вважає, що всі заплановані заходи до другої річниці київського Майдану були спрямовані на вшанування пам’яті загиблих, а той факт, що кияни не підтримали недавні акції протесту на площі Незалежності, «є яскравим підтвердженням того, що Майдан і революція гідності були зроблені саме відповідальними людьми, які прагнуть до того щоб Україна реформувалася і рухалася до Європи ».

При цьому відповідальність за рішення нинішньої політичної кризи в країні він поклав на Верховну раду.

Він підкреслив, що проблема «не в коаліції або опозиції». «На сьогоднішній день необхідно провести перезавантаження влади. Це те, чого хоче народ. І уряд чітко заявило, що розуміє цю необхідність », – сказав Порошенко.

Глава держави підкреслив, що він категорично проти дострокових парламентських виборів.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *