Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

У Думі запропонували зобов’язати одиночних пікетників з обладнанням попереджав про акцію

Грудень 19, 2016 - Author: Kodid - Коментарів немає

Учасник одиночного пікету в разі використання ним швидке за збірно-розбірний конструкції, що створює перешкоди для руху пішоходів і транспортних засобів, наприклад намети, повинен буде повідомляти відповідні органи не пізніше, ніж за три дні до пікету.

Відповідну поправку в середу схвалив профільний думський комітет до другого читання законопроекту про прирівнювання до публічних заходів автопробігів і установку наметових містечок.

Пропозицію вніс депутат від «Єдиної Росії» Сергій Кузін.

Глава комітету у справах громадських об’єднань і релігійних організацій Ярослав Нілов запитав автора: «Чи варто, наприклад, вважати зварений з металевих труб куб фіксованою конструкцією?». На це Кузін запропонував не фантазувати, а вирішувати проблеми по мірі їх надходження.

Дану ініціативу комітет пропонує Думі розглянути в п’ятницю, 26 лютого, у другому і третьому читаннях.

Крім того, поправка свідчить, що чинний зараз порядок повідомлення про проведення публічного заходу його організатором в строк не раніше 15 і не пізніше 10 днів до дня проведення публічного заходу не поширюється на збори і пікетування, що проводяться одним учасником без використання швидкомонтованих збірно-розбірних конструкцій.

Урядовий законопроект, який пропонує зарахувати до публічних заходів автопробіги і установку наметових містечок, прийнятий думою в першому читанні в лютому. За проголосували 238 депутатів, проти – 204.

Проект закону вносить зміни в законодавство РФ, які відносять нові форми масових протестних акцій (наметові містечка, автопробіги і т.д.) до публічних заходів, проведення яких регламентується законом «Про збори, мітинги, демонстрації, ходи і пікетування».

Згідно з документом, пропонується вважати автопробіг демонстрацією, а установку наметових містечок в громадських місцях – пікетуванням.

При певних умовах і обставинах подібні акції можуть перерости в стихійні виступи, групові та масові порушення громадського порядку, вважають автори ініціативи.

На думку розробників, прийняття законопроекту дозволить усунути правову невизначеність, що виникає при організації та проведенні публічних заходів у вигляді нових форм протестних акцій.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *