Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Припинено роботу атакованих філій Ощадбанку і ВТБ у Львові

Грудень 20, 2016 - Author: Kodid - Коментарів немає

ПАТ «Сбербанк» (раніше – ПАТ «Дочірній банк Ощадбанку Росії», Київ) розцінює збиток, заподіяний активістами одному з відділень банку у Львові як істотний, в зв’язку з чим його робота тимчасово припинена, повідомили агентству «Інтерфакс-Україна» в прес- службі банку.

«Факт інцидентів підтверджуємо. Відділенню банку №3 у Львові заподіяно істотну шкоду, його робота тимчасово припинена. Всі інші відділення банку працюють в штатному режимі », – відзначили в прес-службі.

Говорячи про озвучені під час інциденту звинувачення з боку активістів, в прес-службі фінустанови підкреслили, що «ПАТ« Сбербанк »- український комерційний банк, який здійснює свою діяльність на умовах ліцензії НБУ, строго в рамках законодавства України і має довгострокову стратегію розвитку в країні».

У прес-службі ВТБ Банку (Україна) на запит агентства «Інтерфакс-Україна» повідомили, що робота також зазнала нападу у Львові відділення фінансової установи буде відновлена ​​найближчим часом.

«Вночі 22 лютого в відношенні одного з відділень VTB Bank у Львові, розташованого на вул. Стрийській, були скоєні протиправні дії третіх осіб, в результаті яких загорілася одна з підсобних приміщень банку. Ніхто зі співробітників банку фізично не постраждав. Обсяг завданих банку збитків поки оцінюється. За фактом таких дій буде відкрито кримінальне провадження. Робота даного відділення буде відновлено найближчим часом, всі інші відділення банку працюють в звичайному режимі », – поінформували в прес-службі банку.

У ніч на понеділок прес-служба патрульної поліції Львова повідомила, що у Львові пожежники ліквідували пожежі у відділеннях «Ощадбанку Росії» і ВТБ.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *