Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Влада Нижнього Новгорода погодили марш пам’яті Нємцова

Грудень 22, 2016 - Author: Kodid - Коментарів немає

Організаторам планованого на 27 лютого маршу пам’яті політика Бориса Нємцова в Нижньому Новгороді, приуроченого до річниці його вбивства, вдалося узгодити заходи з міською адміністрацією, повідомила «Інтерфаксу» одна з організаторів маршу, юрист Марина Чуфаріна.

За її словами, в середу організатори зустрілися з заступником голови адміністрації Нижнього Новгорода Марією Холкіна.

«Протягом години ми намагалися знайти компроміс. У результаті домовилися, що по вулиці Велика Покровська пройде хода від кінотеатру «Жовтень» до Театральної площі, де потім відбудеться мітинг », – повідомила співрозмовниця агентства.

Спочатку організатори планували проведення мітингу на площі Мініна.

За словами Чуфаріной, в марші можуть взяти участь до 1 тис. Осіб.

Вона також повідомила, що в середу в Нижегородському районному суді Нижнього Новгорода відбудеться попереднє засідання за скаргою організаторів маршу пам’яті Нємцова на виданий раніше відмова адміністрації міста узгодити проведення заходу. «Формально попереднє рішення адміністрації не скасовано, тому оскаржується», – пояснила співбесідниця агентства.

Раніше з посиланням на голову нижегородського відділення ПАРНАС Анну Степанову повідомлялося, що адміністрація Нижнього Новгорода не погодила проведення 27 лютого маршу пам’яті Нємцова на центральній пішохідній вулиці міста – Великий Покровської. «Ми не можемо пройти по пішохідній вулиці міста, тому що вона« пов’язана з життєзабезпеченням міста », – привела Степанова доводи міської адміністрації.

Опозиційний політик, колишній віце-прем’єр Борис Нємцов був убитий 27 лютого 2015 року на Великому Москворецькому мосту в Москві. З 1991 по 1997 рік він був губернатором Нижегородської області.

Акції в пам’ять про Бориса Нємцова в російських городах14 фотографій

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *