Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Афганські війська залишили ще один повіт в провінції Гільменд

Грудень 24, 2016 - Author: Kodid - Коментарів немає

Афганські урядові сили відступили з повіту Навзад в провінції Гільменд на півдні Афганістану, залишивши руху «Талібан» більшу частину півночі цієї провінції, повідомляє в понеділок сайт ліванського видання The Daily Star.

Раніше повідомлялося, що урядові війська відійшли з іншого повіту провінції – Муса-Кала. «Ми вивели наші сили з Навзад і Муса-Кала відповідно до військовими планами», – заявив представник 215-го корпусу афганської армії Мохаммед Расул Зазаї.

«На даний момент наш пріоритет – Сангин, Мардж, Над Алі і околиці Лашкаргаха і шосе Кабул-Герат, – додав він. – І ми зосередимо наші зусилля на цих районах ».

У свою чергу губернатор провінції Гільменд Мірза Хан Рахімі заявив, що відступ є нормальною практикою і що залишені території можна буде повернути в будь-який час.

Раніше британські ЗМІ повідомляли, що батальйон американських військовослужбовців буде перекинуто в провінцію Гільменд в кінці лютого для надання допомоги силам Афганістану в боротьбі з талібами.

У серпні минулого року талібам на деякий час вдалося захопити місто Муса-Кала, поки вони не були вибиті звідти афганською армією за підтримки НАТО.

The Daily Star нагадує, що провінція Гільменд з 2001 року є ареною інтенсивних боїв талібів проти афганських і міжнародних сил.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *