Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Рукавички Федора Чудінова відправлять на експертизу

Грудень 24, 2016 - Author: Kodid - Коментарів немає

Представники російського боксера Федора Чудінова оскаржили рішення арбітрів, які присудили йому поразку в бою з німцем Феліксом Штурмом, а також відправляють на токсикологічну експертизу боксерські рукавички, в яких Чудінов проводив бій, оскільки вважають, що вони не відповідали професійним стандартам.

У ніч на неділю за київським часом в німецькому Оберхаузені 28-річний Чудінов не зміг захистити титул суперчемпіона за версією Всесвітньої боксерської асоціації (WBA) в другій середній вазі (до 76,2 кг). За підсумками 12-раундового бою судді віддали перемогу 37-річному Штурму – 115: 113, 115: 113, 114: 114.

Тим часом, на думку сторони російського боксера, Чудінов завдав за бій 1022 удару, з яких цілі досягли 297, його суперник завдав 605 ударів, з них в ціль потрапили 184.

«Природно ми подаємо на них з приводу рішення суддівського. Протягом тижня WBA має нам дати відповідь, резолюцію – або воно скасовує (результат бою – ІФ), або якщо воно як би далі починає так беспредельничать, то ми тоді подаємо (в суд – ІФ) на WBA вже », – сказав менеджер Чудінова Умар Кремлев в ефірі телеканалу «Вести 24».

«Під час поєдинку рукавички Федора сильно полиняли, пофарбувавши обличчя бійця в червоний колір, в той час як рукавички Штурма залишилися без дефектів. На думку тренера Федора Алі Підуріева, рукавички не відповідали професійним стандартам. Для того, щоб затиснути кулак Федору необхідно було робити зусилля, що могло сильно вплинути на результат бою. Ймовірно, якби Федору не довелося б проробляти це зусилля протягом 36 хвилин поєдинку, то результат міг би бути нокаутом. Ініційована токсикологічна експертиза і перевірка якості виробу », – йдеться в прес-релізі компанії, що є промоутером російського боксера.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *