Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Велокоманда «Катюша» покинула Рух за чистий велоспорт

Грудень 24, 2016 - Author: Kodid - Коментарів немає

Велокоманда Світового туру «Катюша» вирішила покинути «Рух за що заслуговує довіру велоспорт» (МРСС), повідомляється на сайті російської команди.

Згідно з правилами МРСС, команда, раніше вступила в цю організацію, повинна пропустити наступну гонку в Світовому турі після двох позитивних допінг-проб. У лютому Міжнародний союз велосипедистів (UCI) оголосив, що не буде дискваліфікувати російську команду в подібній ситуації, тому що не бачить для цього достатніх підстав.

«Катюша» висловила співчуття у зв’язку з тим, що МРСС Герасимчука адаптувати своє рішення під діючі правила UCI.

«Катюша» шкодує, зокрема, про відмову МРСС адаптувати свої правила до правил UCI, як наслідок, у нас немає іншого вибору, окрім як покинути організацію », – наголошується в заяві команди.

У заяві наголошується, що команда стала членом МРСС в непрості часи, коли велоспорту потрібно було впоратися з низкою допінгових скандалів, після цього ряд правил МРСС були адаптовані до правил UCI, які також включають правило про можливе усунення команди в разі двох позитивних допінг-проб за 12 календарних місяців.

«У цих умовах логічно було б вважати, що буде скасовано правило МРСС з введенням відповідного правила з боку UCI», – йдеться в заяві.

«Тепер« Катюша »опинилася в складному становищі: дисциплінарна комісія UCI не стала накладати санкцій після випадків з Воргановим і Паоліні, але МРСС як і раніше має намір слідувати своєму правилу (про відмову від гонки). «Катюша» хотіла б підкреслити, що продовжує боротися з допінгом усіма можливими способами, як це робилося в останні роки. Зокрема, команда буде застосовувати добровільно інші правила МРСС – слідувати забороні на використання трамадолу, залишати гонщиків поза гонок через рівень кортизолу », – підкреслюється в прес-релізі.

У лютому російський велогонщик «Катюші» Едуард Ворганов здав позитивну допінг-пробу. У 2015 році позитивну допінг-пробу здав інший гонщик «Катюші» Лука Паоліні, також відсторонений від змагань. У цій ситуації «Катюша», будучи членом МРСС, повинна була пропустити наступну гонку Світового туру «Париж – Ніцца».

Членство в МРСС є добровільним. МРСС не має права усувати команди від гонок, може тільки рекомендувати їм зробити це як членам організації.

За останні два роки цілий ряд команд покинув організацію.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *