Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Фігурант справи керівництва «Домодєдово» Данилов залишений під арештом

Грудень 25, 2016 - Author: Kodid - Коментарів немає

Мосміськсуд середу визнав законним арешт керуючого директора ЗАТ «Домодєдово Ерпорт авіаейшен сек’юріті» Андрія Данилова, обвинуваченого в наданні послуг, що не відповідають вимогам безпеки, у зв’язку з терактом в аеропорту в 2011 році.

Як передає кореспондент Інтерфаксу , суд відхилив апеляційне подання прокуратури і скаргу захисту на рішення Басманного суду Москви про укладення його під варту.

Раніше в середу Мосміськсуд відпустив із СІЗО під домашній арешт колишню главу російського представництва компанії «Ерпорт менеджмент компані лімітед» Світлану Тришиної, також проходить у цій справі.

Також в середу апеляційної інстанції перевірять законність арешту у тій самій справі екс-директора аеропортового комплексу «Домодєдово» В’ячеслава Некрасова.

В рамках цієї ж справи був відправлений під домашній арешт до 18 квітня фактичний власник «Домодєдово» Дмитро Муляр. Обрана йому запобіжний захід також оскаржена як захистом, так і наглядовим відомством.

24 січня 2011 року в зоні прильоту іноземних авіаліній в міжнародному аеропорту «Домодєдово» смертник привів у дію саморобний вибуховий пристрій.В результаті вибуху загинули 37 і були поранені 172 громадянина Росії та іноземних держав. Четверо причетних до цього теракту вже засуджені.

За версією слідства, Каменяр, Трішина, Некрасов і Данилов впровадили нову систему огляду на входах в аеровокзальний комплекс, що призвело до зростання уразливості аеропорту і, внаслідок цього, до надання послуг в галузі цивільної авіації, що не відповідають вимогам безпеки.

На початку червня 2015 року стало відомо, що слідчі органи порушили справу про надання послуг, що не відповідають вимогам безпеки, що спричинило смерть двох і більше осіб (ст. 238 КК РФ) стосовно низки керівників служб столичного аеропорту «Домодєдово» в зв’язку з терактом 2011 року.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *