Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Яценюк зібрався змусити Росію виконувати мінські угоди

Грудень 25, 2016 - Author: Kodid - Коментарів немає

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк вважає, що Європейський Союз і Україна, зберігаючи єдність, зможуть змусити Російську Федерацію повністю виконати мінські домовленості.

Як повідомила прес-служба кабінету міністрів України, Яценюк в понеділок в Києві обговорив з міністром закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмайером і міністром закордонних справ і міжнародного розвитку Франції Жаном-Марком Еро питання внутрішньополітичної ситуації в Україні та плани Кабміну в контексті європейського курсу.

В ході зустрічі Яценюк наголосив на важливості візиту на Україну міністрів двох країн в контексті подальшого діалогу в рамках «нормандського формату». Він зазначив, що візит глав МЗС Німеччини та Франції, – це «чіткий і потужний сигнал, що Україна є на радарах Європи».

«Переконані, що разом, зберігаючи єдність, ми зможемо змусити Російську Федерацію повністю виконати мінські домовленості», – цитує Яценюка прес-служба Кабміну.

«Єдність – головне для всіх нас, – як єдність всередині ЄС, так єдність між Україною та Європейським Союзом», – сказав глава уряду України.

Президент Росії Володимир Путін минулого тижня заявив, що немає сенсу спроби пов’язати зняття санкцій Євросоюзу стосовно Росії з повним виконанням мінських угод сторонами конфлікту на Україні, так як «куля сьогодні знаходиться на стороні Києва».

А в ході свого інтерв’ю німецькому виданню Bild в січні 2016 року російський лідер назвав абсурдною ситуацію, коли Захід вводить проти РФ санкції з метою спонукати її до виконання Мінських угод, в той час як їх реалізація повністю залежить від Києва.

«Не можна вимагати від Москви те, що повинен зробити Київ. Наприклад, найголовнішим у всьому процесі врегулювання, ключовим питанням є питання політичного характеру, а в центрі? конституційна реформа. Це 11-й пункт мінських угод. Там прямо записано, що повинна бути проведена конституційна реформа, приче м не в Москві ж повинні бути прийняті ці рішення! »- Пояснив він.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *