Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Сайт Міноборони РФ з’явиться на французькою та іспанською мовами

Грудень 27, 2016 - Author: Kodid - Коментарів немає

Офіційний сайт міністерства оборони Росії незабаром буде доступний на французькою та іспанською мовами.

«У найближчих планах Міноборони Росії – запуск на 1 березня 2016 року нової мовної версії – французької, а в квітні – сайт оборонного відомства стане доступний і для користувачів з іспаномовних країн», – повідомили в управлінні прес-служби і інформації військового відомства.

Крім того, з метою оперативного інформування користувачів про події в Збройних силах та подання доступу до широкого спектру мультимедійного контенту на сайті Міноборони Росії оновлена ​​головна сторінка.

Серед нововведень можна відзначити появу додаткової «новинної стрічки», в якій можуть одночасно розміщуватися до 20 повідомлень.

«Новинна стрічка» дозволить користувачеві при відвідуванні головної сторінки сайту військового відомства одразу ж побачити повну інформаційну картину дня Збройних сил Росії.

Також створені промо-блоки «подія тижня» і «фото тижня», які істотно розширили можливості щодо структурування інформації та полегшили для користувачів пошук і отримання мультимедійного контенту.

Для зручності навігації користувачів по інтернет-порталу на головній сторінці перероблено основне меню, яке стало простішим і компактним.

Дані нововведення покликані зробити інтернет-портал Міноборони ще зручніше для користувачів.

Офіційний сайт Міноборони Росії з 2011 року цілодобово здійснює інформування громадськості про найбільш значимі події в житті Збройних сил Росії, розповідає про бойовому навчанні, службі і побут сучасних захисників Вітчизни.

Він містить понад 400 спеціальних розділів, близько 165 тис. Інформаційних матеріалів, більше 3,5 тис. Фотогалерей і відеороликів.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *