Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

РФ отримала право на поставки молочної продукції в ОАЕ

Грудень 29, 2016 - Author: Kodid - Коментарів немає

Росія отримала право на експорт молочної продукції в Об’єднані Арабські Емірати.

Як повідомляє Россільгоспнагляд, за результатами переговорів, проведених в рамках міжнародної виставки Gulfood 2016 в Дубаї заступником міністра навколишнього середовища та водних ресурсів ОАЕ Абдурахімов Аль-Хамаді і заступник керівника Россільгоспнагляду Євгена Непоклонова, був узгоджений і парафований ветеринарний сертифікат (попереднє підписання – ІФ) на поставляються з РФ в ОАЕ молоко і молочні продукти.

Таким чином, продукція російських молокопереробних підприємств, які перебувають під контролем державної ветеринарної служби РФ, може поставлятися в ОАЕ в супроводі цього ветеринарного сертифікату.

Крім того, представники Россільгоспнагляду зустрілися з директором департаменту тваринних ресурсів міністерства навколишнього середовища Катару Фархуд Хаді Альхаджері і обговорили питання співпраці в області безпеки харчової продукції та діагностики хвороб тварин.

Катарська сторона підтвердила можливість початку поставок в Катар російської продукції тваринного походження і висловила готовність у найкоротші терміни завершити процедуру парафування ветеринарних сертифікатів на експорт з РФ яловичини, баранини, м’яса птиці, готової м’ясної продукції та продукції птахівництва.

Разом з тим представники Катару висловили зацікавленість в імпорті з Росії коней, великої та дрібної рогатої худоби, кормів тваринного і рослинного походження. Російська сторона розробить і надасть проекти ветеринарних сертифікатів на експорт з Росії в Катар племінних і спортивних коней, племінних і забійних тварин (велика і дрібна рогата худоба), молоко і молочні продукти, мед і продукцію бджільництва для їх подальшого узгодження.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *