Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Приморське УМВС назвало причину обвалення моста на трасі Владивосток – Знахідка

Грудень 30, 2016 - Author: Kodid - Коментарів немає

Начальник УМВС РФ по Приморському краю Микола Афанасьєв заявив, що обвалення моста на трасі Владивосток – Знахідка, можливо, сталося через його ветхість.

Раніше з посиланням на дані департаменту адміністрації Примор’я повідомлялося, що винуватцем обвалення конструкції, попередньо, виявився водій великовантажам.

«Траса дуже жвава, ви самі знаєте. Обвалення саме сталося, коли на мосту перебували дві малолітражки. Так що він (обрушився – ІФ) – або прийшов час, або переміщення грунту там пішла, ну це скажуть фахівці (…) У всякому разі механічного впливу великовантажної машини не було », – сказав Афанасьєв в середу, відповідаючи на питання депутатів Законодавчих зборів Примор’я.

Як повідомлялося, у вівторок обрушилися два прольоти мосту через річку Литовка, розташованого на 128-му км крайової автодороги Артем-Знахідка-порт Східний. Рух в районі обвалення перекрито, жертв немає.

За інформацією крайового УМВС, дорожнє сполучення між двома великими містами краю – Владивостоком і Знахідкою – організовано в об’їзд.

У ситуації з обваленням частини моста розбирається прокуратура. Зокрема, проводиться перевірка діяльності дорожнього департаменту Примор’я, який повинен був стежити за станом конструкції.

Прес-служба адміністрації краю повідомляла, міст став валитися під вагою їхав по ньому вантажівки.

«Міст не був призначений для проїзду багатотонної техніки. Водій транспорту вирішив скоротити дорогу і порушив дорожній лист з запропонованим маршрутом руху. В результаті бруківка конструкція почала валитися вже під його колесами », – говорилося в повідомленні.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *