Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Росспоживнагляд спростував інформацію про постачання в Росію шоколаду Mars з пластиком

Січень 1, 2017 - Author: Kodid - Коментарів немає

Партії шоколаду компанії Mars, які вилучають у ряді держав, не надходили в Росію, повідомили «Інтерфаксу» в середу в прес-службі Росспоживнагляду.

«За наявною інформацією, в тому числі, що надходить з міжнародних інформаційних систем Міжнародної мережі органів з безпеки харчових продуктів ВООЗ (Інфосан) і Європейській системі швидкого сповіщення за якістю продуктів харчування та кормів (RASFF), така продукція в РФ і інші держави-члени Євразійського економічного союзу не поставлялася », – сказали в прес-службі.

За даними Росспоживнагляду, в ряді держав «відкликана продукція (батончики Mars, Snickers і Milky Way) з терміном придатності від 19 червня 2016 року до 8 січня 2017 року, причиною відкликання стали знайдені в продукції шматочки пластику».

«Росспоживнаглядом запрошена у компетентних органів Європейського союзу інформація про причини забруднення продукції, її обсяги та видах, постачання в Російську Федерацію і вжиті заходи. Ситуація залишається на контролі Росспоживнагляду », – заявили в санітарній службі РФ.

Раніше стало відомо, що американський концерн Mars відкликає кондитерську продукцію в 55 країнах світу після того, як в одному з шоколадних батончиків виявлені шматочки пластику.

За даними «Коммерсанта», який посилається на директора з корпоративних відносин сегмента «Mars-шоколад в Росії» Єлизавету Александрову, вилучення стосується, зокрема, Німеччини, Франції та Великобританії. Йдеться про партію шоколаду, виробленої в період з 5 грудня по 18 січня.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *