Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Мінфін закликав не чекати поліпшення економічної ситуації

Січень 2, 2017 - Author: Kodid - Коментарів немає

Москва. 24 лютого. INTERFAX.RU – Мінфін РФ не чекає «відскоку» у зовнішньоекономічній кон’юнктурі, тому необхідно підлаштовувати під неї бюджет, повідомив міністр фінансів РФ Антон Силуанов на розширеному засіданні колегії Федерального казначейства в середу.

За його словами, зараз ситуація істотно відрізняється від попередніх криз, і «відскоку» не буде. «Ми готові до тривалої роботи в нинішніх умовах», – сказав він. У зв’язку з цим бюджет повинен бути змінено відповідно нові реалії. Зокрема, за словами Силуанова, витрати в соціальній сфері повинні виділятися «адресно, по потребу».

Він також зазначив, що посилення авансового фінансування з бюджету істотно змінило ситуацію на початку 2016 року, що дозволить звернутися до засобів Резервного фонду пізніше.

Глава Мінекономрозвитку Олексій Улюкаєв раніше заявив, що вважає найбільш імовірною середньорічну ціну на нафту на рівні $ 40. Він вважає, що вона і буде закладена в новий базовий сценарій прогнозу для розрахунку бюджету на 2016 рік.

У цьому варіанті, за його словами, дефіцит бюджету може скласти 4,6-4,7% ВВП, приблизно 1 процентний пункт дефіциту буде покритий за рахунок приватизації, доходи від якої в поточному році можуть скласти близько 800 млрд рублів.

ВВП в сценарії $ 40, за його словами, може трохи знизитися в поточному році. «Невеликий мінус може бути. До квітня визначимося. Дуже висока невизначеність », – сказав міністр. Дефіцит бюджету в цьому сценарії складе десь 4,6-4,7% ВВП.

Раніше економічний прогноз для Росії знизили всі головні рейтингові агентства. Fitch вважає, що реальний ВВП Росії в поточному році впаде на 1%, раніше воно чекало його зростання на 0,5%. Moody’s погіршило прогноз падіння економіки країни в 2016 році з 1,5%, що очікувалися раніше до 2,5%.Нарешті, S & P прогнозує, що реальне зростання ВВП Росії в 2016-2019 роках складе в середньому 0,5% проти очікуваного раніше зростання на 1%.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *