Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Boston Dynamics показала поліпшену версію двоногого робота Atlas

Січень 5, 2017 - Author: Kodid - Коментарів немає

Робототехнічна компанія Boston Dynamics, що належить Google, представила нову версію гуманоїдного робота Atlas, повідомляє сайт N + 1. Відеозапис з демонстрацією можливостей нового робота доступна на YouTube.

Оновлений Atlas може пересуватися всередині приміщень і по пересіченій місцевості, а в разі падіння здатний самостійно піднятися на ноги. 175-сантиметровий робот важить близько 82 кг. Atlas оснащений лидара і набором датчиків, в рух робот приводиться за допомогою гідравлічної системи.

В опублікованому відео Atlas самостійно відкриває двері, пересувається по засніженій пересіченій місцевості і піднімає 4,5-кілограмові ящики. Робот здатний утримувати рівновагу навіть у складних ситуаціях і постійно відстежує мета – якщо ящик відсунути, коли Atlas вже нагнувся, щоб взяти його, то робот розігнеться і знову підійде до коробки.

Також у відео демонструється вміння робота самостійно вставати після падіння. Навичка «правильно» падати і потім вставати досить складний для сучасних роботів. Навіть найсучасніші гуманоїдні роботи, які брали участь в DARPA Robotics Challenge, відчувають проблеми зі збереженням стійкості.

Раніше дослідники з Технологічного інституту Джорджії навчили невеликого робота падати акуратно, по можливості пом’якшуючи удар при зіткненні з поверхнею.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *