Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Домовленості Москви і Вашингтона щодо Сирії визнали дипломатичною перемогою РФ

Січень 5, 2017 - Author: Kodid - Коментарів немає

Домовленості між Росією і США щодо припинення вогню в Сирії до 27 лютого є серйозною дипломатичною перемогою Москви, проте слід врахувати високу ймовірність спроб зриву цього процесу окремими гравцями, вважає науковий керівник Інституту сходознавства РАН Віталій Наумкин.

«Вважаю, це дуже велике досягнення, перш за все, російської дипломатії, і в цілому зовнішньої політики. При всіх проблемах в стосунках між Москвою і Вашингтоном виявилося можливим вийти на такий рівень співпраці, який дозволяє визначати механізми вирішення конфлікту », – заявив Наумкин в понеділок Інтерфаксу .

Разом з тим, для реалізації досягнутих домовленостей чекає складна робота, якій, за оцінкою експерта, будуть заважати.

«Немає сумнівів, що припинення вогню настане, але також немає сумнівів в тому, що будуть спроби окремих гравців зірвати виконання домовленостей.Безумовно, будуть потрібні дуже серйозні зусилля, щоб такі спроби погасити, і домогтися згоди всіх регіональних держав, кожна з яких має сьогодні свій порядок денний. Треба подивитися, як піде процес, оскільки ці домовленості – тільки початок », – сказав співрозмовник агентства.

Президент РФ Володимир Путін озвучив умови, на яких опівночі 27 лютого в Сирії повинні бути припинені бойові дії.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *