Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Глава МЗС Китаю розповів про обмеження розвитку озброєнь КНДР після ухвалення резолюції РБ ООН

Січень 5, 2017 - Author: Kodid - Коментарів немає

Робота над новою резолюцією РБ ООН з санкціями проти КНДР може завершитися найближчим часом, її прийняття обмежить можливості Північної Кореї в області розвитку ракетної і ядерної програм, заявив міністр закордонних справ Китаю Ван І.

«Коли ми прийдемо до згоди за проектом резолюції, ми зможемо ефективно обмежити подальший прогрес КНДР в області ракетно-ядерної програми», – сказав глава китайської дипломатії в Вашингтоні на спільній прес-конференції з держсекретарем США Джоном Керрі.

Він зазначив, що «в консультаціях по проекту резолюції досягнуто значного прогресу, ми розраховуємо на угоду по ній і її прийняття найближчим часом».

Разом з тим, як вважає Ван І, сама резолюція не може докорінно вирішити північнокорейську проблему.

«Китай хотів би підкреслити, що резолюція РБ ООН не забезпечить кардинальне рішення корейської ядерної проблеми. Для цього ми повинні повернутися в русло діалогу і переговорів », – заявив міністр.

Він зазначив, що Китай виступає за якнайшвидше відновлення шестисторонніх переговорів по Корейському півострову, і «в світлі мінливої ​​ситуації висунув базове пропозицію».

«А саме: ми запропонували йти паралельними курсами денуклеаризації Корейського півострова і заміни корейського перемир’я на мирний договір. Ми знаємо, що деякі сторони дотримуються інших поглядів на цю пропозицію. Для нас це не дивно, і Китай відкритий для нових ідей або кращих пропозицій з тим, щоб відповідні сторони змогли налагодити реальні дискусії », – пояснив глава МЗС Китаю.

Китайське і американське представництва в ООН розробляють проект нової резолюції Радбезу проти Пхеньяна після здійсненого КНДР термоядерного випробування і пуски балістичної ракети з супутником в порушення вже накладених обмежень.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *