Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Прихильники і противники виходу Британії з ЄС розділилися майже порівну

Січень 6, 2017 - Author: Kodid - Коментарів немає

Число прихильників і супротивників виходу Великобританії з Європейського союзу (Brexit) майже зрівнялася, свідчить свіжий соціологічне опитування компанії YouGov, проведений для газети Times.

Тепер два протиборчі табори розділяє всього один процентний пункт.

Ідею виходу Британії з ЄС тепер підтримують 38% опитаних. Проти – 37%.

На початку лютого попереднє опитування YouGov для Times продемонстрував впевнене лідерство прихильників виходу – тоді їх було 45%, противників – 36%.

Як передає «Бі-бі-сі», ці дані показують, що, незважаючи на критику на адресу прем’єр-міністра Девіда Кемерона, укладену ним минулого тижня в Брюсселі угоду про особливий статус Великобританії виявилося вагомим аргументом для багатьох прихильників виходу з ЄС, і тепер вони приєдналися до табору «ще не визначилися».

Авторитетна міжнародна соціологічна компанія YouGov проводить на замовлення газети Times опитування британців про їхнє ставлення до виходу з Євросоюзу з 2011 року. Тоді ж було зафіксовано найбільшу кількість прихильників Brexit – 55%.

Проти виходу Британії з ЄС рекордне число голосів опитуваних – 47% – було віддано влітку 2014 року.

Минулий рік показав, що співвідношення противників і прихильників Brexit може змінюватися досить різко і в протилежних напрямках за лічені тижні.

Референдум про вихід Великобританії з Євросоюзу призначений на 23 червня.

Кемерон вже заявив, що рішення, за яке в цей день проголосує більшість британців, буде остаточним і повторні референдуми проводитися не будуть.

У минулі вихідні мер Лондона Борис Джонсон висловився на підтримку виходу з ЄС, заявивши, що членство в Євросоюзі шкодить суверенітету Великобританії, а укладену Кемероном угоду з Брюсселем не принесе фундаментальних змін у відносинах з ЄС.

Тим часом колишні керівники британського генштабу на цьому тижні виступили зі спільною заявою на користь збереження членства Великобританії в ЄС з метою забезпечення національної безпеки.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *