Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Дзвінок про бомбу в московському офісі ПАРНАС надійшов з телефону в Чечні

Січень 8, 2017 - Author: Kodid - Коментарів немає

Телефон, з якого напередодні надійшло повідомлення про вибуховий пристрій в московському офісі партії ПАРНАС, належить одному з бізнесменів з Чечні, повідомив «Інтерфаксу» джерело в правоохоронних органах.

За його словами, поліції вдалося встановити номер, з якого невідома жінка вдень у вівторок зателефонувала на службу «02» і заявила, що в одній з акустичних колонок може бути закладена бомба.

Абонентський номер зареєстрований на індивідуального підприємця в місті Шалі Чеченської республіки, сказав співрозмовник агентства, зазначивши, що за фактом дзвінка проводиться перевірка.

Тим часом джерело в органах влади Чечні сказав «Інтерфаксу», що реєстрація даного номера в республіці «ні про що не говорить».

«Більш того, все це якось вже скидається на провокацію. Але в будь-якому випадку правоохоронці з’ясовуватимуть », – сказав співрозмовник агентства.

Напередодні заступник голови опозиційної партії ПАРНАС Ілля Яшин представив в Москві доповідь «Загроза національній безпеці» про ситуацію в Чеченській республіці, в якому заявив про намір домагатися відставки її голови Рамзана Кадирова.

Презентація доповіді відбулася на тлі кількох інцидентів: в ніч на вівторок офіс ПАРНАС на П’ятницькій вулиці облили червоною фарбою, на початку презентації прорвався до Яшину чоловік кинув в нього пачкою фальшивих доларів, а інший чоловік вигукував гасла на захист глави ЧР. Час презентації було скорочено, оскільки в будівлі провели евакуацію через надійшов в поліцію дзвінка про закладену бомбу.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *