Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Москвичі підтримали знесення кіосків біля метро

Січень 8, 2017 - Author: Kodid - Коментарів немає

Москвичі підтримали знесення торгових павільйонів та кіосків, повідомляє ВЦИОМ.

Згідно з результатами телефонного опитування, переважна більшість (94%) москвичів в тій чи іншій мірі інформовані про те, що 8-9 лютого в Москві були знесені торгові об’єкти і кіоски, в тому числі, у метро. Тільки 6% вперше дізналися про знесення в ході опитування.

Підтримали дії московської влади дві третини (63%) жителів міста, засудила знесення торгових павільйонів чверть (26%) респондентів. 8% опитаних зізналися, що ситуація навколо торгових площ у метро їм байдужа, 3% не визначилися з відповіддю.

Відповідаючи на питання про результати знесення павільйонів та кіосків, більшість (88%) москвичів відзначили, що тепер вулиці і площі стануть просторіше, 82% заявили про поліпшення вигляду міста. Дві третини (69%) респондентів припустили, що постраждає середній і малий бізнес, деякі підприємства закриються, їх працівники втратять місця. На думку 61% опитаних, знесення наметів став показовою мірою в боротьбі з порушниками законодавства, 47% очікують труднощів з покупкою товарів першої необхідності.

В цілому, більшість (71%) москвичів впевнені, що торгові павільйони, побудовані в 1990-х і 2000-х роках поруч з метро і зонами відпочинку, були зведені переважно незаконно. Лише 14% опитаних вважають, що власники приміщень мали всі необхідні документи, кожен сьомий (15%) не зміг відповісти.

Дві третини (69%) респондентів відзначили, що після появи торгових павільйонів вигляд міста погіршився. 8% учасників опитування визнали, що нові споруди пішли Москві на користь, 17% висловили думку, що зовнішність столиці не змінився. 6% не дали певної відповіді.

Говорячи ж про зручність жителів Москви, відносна більшість (45%) городян сказали, що з торговими павільйонами в місцях великого скупчення людей зручніше, третина (31%) опитаних висловили зворотне думку.

Опитування проводилося 12 лютого серед 1000 жителів Москви.

Уряд Москви 8 грудня 2015 року ухвалив постанову про знесення 104 небезпечних самовільних будов, розташованих в різних районах міста. Господарям направили повідомлення про необхідність знести незаконні споруди, префектури встановили поруч з ними спеціальні інформаційні щити. За 97 об’єктів з 104 строк на самостійний демонтаж закінчився 8 лютого. Після цього демонтаж почали міські служби, які приступили до нього 9 лютого.

Мер Москви Сергій Собянін повідомив, що міські служби знесли будівлі, незаконно зведені на інженерних комунікаціях і над технічною зоною метро і які становлять небезпеку для москвичів. За його словами, «об’єкти зведені в основному в 90-і роки, при явному потуранні або сприяння чиновників».

Мер пообіцяв, що місця, де знаходилися ці об’єкти, впорядкують, а колишнім власникам при бажанні буде надана можливість побудувати торгові об’єкти в інших місцях.

Знесення торгових павільйонів в Москве19 фотографій

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *