Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

В Естонії залізничникам дозволять спілкуватися російською мовою

Січень 10, 2017 - Author: Kodid - Коментарів немає

Парламент Естонії на засіданні у вівторок обговорить у другому читанні поправки до закону «Про залізниці і громадському транспорті», на підставі яких залізничникам можуть дозволити спілкуватися як на естонському, так і на російській мовах.

Як повідомили «Інтерфаксу» в прес-службі парламенту, в пояснювальній записці до законопроекту про поправки говориться, що машиністи поїздів повинні будуть регулярно проходити перевірку на знання естонської мови на категорію Б1, якщо він не є для них рідною.

У той же час, в ньому немає жорстких вимог спілкування тільки на естонській мові. «Знання мови важливо, щоб машиніст і диспетчер могли впевнено розуміти один одного, в іншому випадку через нерозуміння можуть виникнути небезпечні ситуації», – йдеться в пояснювальній записці.

Як повідомили в Міністерстві економіки і комунікацій порталу Postimees, представники Естонської залізниці вже звернулися до відомства з пропозицією встановити на ЕЖД дві робочі мови – естонський і російська.

У поправках до Закону про залізницю і чинному постанові ніде не згадується, що робочою мовою підприємства залізничної інфраструктури повинен бути обов’язково естонську мову, нагадав керівник залізничної служби Міністерства Індрек Лайнeвеер.

Уряд Естонії, яка подала законопроект на розгляд парламенту, керується директивою Європейського союзу 2007/59 / EU, в якій мовиться, що визначення робочого мови надано підприємству залізничної інфраструктури.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *