Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Путін обговорив з Асадом реалізацію плану США і РФ щодо перемир’я

Січень 11, 2017 - Author: Kodid - Коментарів немає

Відбулася телефонна розмова президента Російської Федерації Володимира Путіна з лідером Сирійської Арабської Республіки Башаром Асадом, повідомляє в середу прес-служба Кремля.

«Обговорювалися різні аспекти сирійської кризи в світлі завдань з реалізації російсько-американського заяви (як співголови Міжнародної групи підтримки Сирії) про припинення з 27 лютого 2016 р бойових дій в Сирії. Асад розцінив містяться в згаданій заяві пропозиції як важливий крок у напрямку політичного врегулювання. Підтвердив, зокрема, готовність сирійського уряду сприяти встановленню перемир’я », – йдеться в повідомленні, що надійшов в« Інтерфакс »в середу.

При цьому Путін і Асад підкреслили важливість продовження безкомпромісної боротьби з ІГІЛ, «Джабхат ан-Нусра» і іншими терористичними угрупованнями, включеними до відповідного списку Ради Безпеки ООН, заявляють в Кремлі.

22 лютого США і Росія запропонували сторонам конфлікту в Сирії припинити вогонь з 27 лютого. Президент РФ Володимир Путін озвучив умови, на яких опівночі в суботу в Сирії повинні бути припинені бойові дії. У числі цих умов особливо обумовлено, що пропозиція не поширюється на «Ісламська держава», Джабхат-аль-Нусра (обидва угруповання заборонені в РФ) і інші терористичні організації, позначені ООН.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *