Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Розенбаум і Хоркіна приїхали на авіабазу Хмеймім в Сирії

Січень 13, 2017 - Author: Kodid - Коментарів немає

Російські музикант Олександр Розенбаум і гімнастка Світлана Хоркіна приїхали на авіабазу «Хмеймім» в Сирії, щоб привітати російських військовослужбовців з Днем захисника Вітчизни.

Розенбаум закликав покінчити з тероризмом як можна швидше. «Неможливо жити на планеті: всюди підривають, всюди воюють. Цивільні конфлікти скоро задушать всю планету. Нам потрібно облаштовувати Марс – це набагато більш нагальне завдання на сьогодні. Але для того, щоб облаштовувати Марс або Місяць, потрібно щоб люди тут почали жити спокійно », – поділився думкою артист.

Хоркіна також розповіла, що приїхала на військову базу в цей день привітати всіх зі святом.

«Вони виконують бойові завдання, які спрямовані на захист інтересів нашої країни. Я добре розумію, наскільки непросто захищати честь країни: я це робила і на міжнародних спортивних аренах, а хлопці роблять це тут, на дружній сирійської землі », – розповіла вона.

Концерти за участю російських артистів проводяться на авіабазі на регулярній основі. Це, за словами представників ВС РФ, робиться для того, щоб підтримати моральний дух військовослужбовців.

Тим часом, навіть на час концерту робота бойової авіації не припиняється: над базою все також кружляли вертольоти, з аеродрому в штатному режимі злітали бомбардувальники і штурмовики.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *