Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Держдума затвердить своїх кандидатів до складу Центрвиборчкому

Січень 14, 2017 - Author: Kodid - Коментарів немає

На засіданні в середу Держдума затвердить своїх кандидатів в оновлений склад Центрвиборчкому.

Раніше профільний комітет нижньої палати парламенту РФ з конституційного законодавства і держбудівництва визнав відповідними вимогам закону документи, подані на кандидатів в ЦВК за квотою Держдуми.

«У нас стояло завдання, перше, повірити паперу, і друге, отримати згоду кандидатів», – сказав на засіданні комітету його голова Володимир Плігін.

За його словами, відповідні документи всіх шести кандидатів комітетом схвалено, а також отримано і їх згоду.

В.Плігін також повідомив, що на засіданні Думи 24 лютого кожному кандидату буде надано право виступити протягом трьох хвилин, а також відповісти на питання депутатів.

Раніше чотири парламентські фракції направили в комітет відповідні документи і оприлюднили імена своїх висуванців в ЦВК, це віце-спікер Держдуми Микола Левич ( «Справедлива Росія»), дійсний член ЦВК Євген Колюшин (КПРФ), депутат Сергій Сироткін (ЛДПР), діючий член ЦВК Валерій Крюков ( «Єдина Росія») і Валерій Гальченко (від групи депутатів – «єдиноросів»).

Крім того, в комітет представив кандидатуру в ЦВК депутат Дмитро Гудков, формально входить до фракції «Справедлива Росія», – він висунув кандидатуру співголови громадського руху «Голос» Григорія Мельконьянца.

Квота Держдуми дозволяє висунути в ЦВК тільки п’ять чоловік.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *