Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Москва виявилася не в курсі американського «плану Б» по Сирії

Січень 14, 2017 - Author: Kodid - Коментарів немає

Російській стороні невідомо про нібито запропонованому американською стороною «план Б» на випадок зриву перемир’я в Сирії, практична реалізація угоди між РФ і США по Сирії вже почалася.

«Ні про яке« план Б »нам невідомо. Практична реалізація угоди вже почалася. Американській стороні не варто здаватися завчасно », – сказав в середу« Інтерфаксу »джерело в МЗС РФ.

Раніше американське видання The Wall Street Journal з посиланням на свої джерела повідомило, що ряд високопоставлених співробітників адміністрації США шукають шляхи посилення тиску на Москву, бо впевнені, що вона не буде дотримуватися угоди про припинення вогню в Сирії.

У числі заходів, які розглядаються на випадок зриву перемир’я, – надання розвідданих сирійської опозиції, щоб вона могла захищатися від російських ВКС і, можливо, вести більш ефективні наступальні операції.

Інший варіант, який користується широкою підтримкою серед радників Обами, передбачає введення нових економічних санкцій проти Росії. Однак високопоставлені співробітники адміністрації висловили сумнів, що цей план буде підтриманий європейськими партнерами.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *