Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

В Якутії зібрали майже 1,5 кілограма срібла на «Оскар» для ді Капріо

Січень 15, 2017 - Author: Kodid - Коментарів немає

В Якутії завершено збирання срібла і золота на народну статуетку голлівудському акторові Леонардо ді Капріо, повідомила агентству «Інтерфаксу» організатор проекту «Оскар для Лео» Тетяна Єгорова.

«Всього зібрано 1 кг 386 г срібла і 3,49 г золота. Ми використовували схему кускового лиття. Тому статуетка буде готова вже на днях », – сказала Єгорова.

За її словами, в акції взяли участь 144 шанувальника актора з Якутська та інших районів республіки.

«До того ж, нами було проведено конкурс на назву народної статуетки. Попередня версія – «Хто говорить з зірками», – зазначила Єгорова.

В даний час організатори вирішують питання доставки народної премії з Якутська в руки актора. У числі потенційних перевізників присутня американська кінокомпанія «20-е століття Фокс». Також шанувальники направили офіційний лист до Фонду ді Капріо з проханням про сприяння в передачі нагороди.

«Місцева ювелірна компанія« Кіерге »виконає фінальну доопрацювання і вона (статуетка – ІФ) буде вже готова до відправки. Нагадаю, що ми не орієнтуємося на 28 лютого (дата вручення «Оскара» в Лос-Анжелесі – ІФ) і не залежимо від термінів », – додала вона.

Раніше повідомлялося, що жителі Якутії збирають кошти на срібну статуетку «Оскар» для американського актора Лоенардо ді Капріо.

Якутський «Оскар» буде відрізнятися від оригіналу азіатською зовнішністю, піднятою вгору головою і тим, що в руках буде тримати не меч, а чоронов (національний якутський посудину). Статуетка буде відлита зі срібла, так як у якутів цей метал має сакральний сенс, а чоронов буде золотим.

Леонардо ді Капріо поки не має «Оскара», хоча вже кілька разів висувався на вручення цієї престижної кінопремії.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *