Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

КНДР обігнала Росію в списку «головних ворогів» американців

Січень 17, 2017 - Author: Kodid - Коментарів немає

Північна Корея очолила список країн, які громадяни США вважають своїми головними ворогами.

Такими є результати опитування, проведеного Американським інститутом громадської думки, відомого також як інститут Геллапа, передає Бі-бі-сі.

Головною загрозою для своєї країни КНДР назвали 16% опитаних. Це всього на один відсоток більше, ніж в минулому році, і рівно стільки ж, скільки в позаминулому. Причиною такого ставлення багато в чому стали заяви Пхеньяна про випробування водневої зброї.

Таким чином, Північна Корея опинилася на першому рядку в рейтингу багато в чому завдяки незначному покращенню ставлення американців до Росії, яка очолювала список у минулому році.

За підсумками нинішнього опитування, головним ворогом Росію назвали 15% респондентів. Це на три відсотки менше, ніж у 2015 році. Два роки тому, на початку 2014 року, серйозною загрозою Росію вважали лише дев’ять відсотків опитаних.

До Росії своїм головним ворогом американці називали Китай. За нього в 2014 році проголосували 20% опитаних. Однак за підсумками нинішнього опитування він виявився лише на четвертій сходинці списку основних загроз. Третє місце зайняв Іран, в середині нульових очолював список п’ять років поспіль. На тлі укладення в 2015 році угоди, що стосується ядерної програми Тегерана, американці почали ставитися до Ірану значно краще, проте в 2016 році він знову почав викликати у них побоювання.

Інститут Геллапа проводить такі опитування щорічно. Він вважається одним з найбільш авторитетних і впливових соціолологіческіх установ в США.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *