Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Ціна Brent наблизилася до $ 34 за барель

Січень 18, 2017 - Author: Kodid - Коментарів немає

Нафта еталонних марок ростуть в ціні в понеділок на заяві міністра енергетики Росії Олександра Новака про те, що переговори з приводу заморозки видобутку нафти завершаться до 1 березня, повідомило агентство Bloomberg.

Глава російського Міненерго також сказав, що успіх консультацій багато в чому залежить від позиції Ірану, який тільки вийшов з режиму санкцій і готовий нарощувати поставки своєї нафти. Як зізнався Новак, Іран хоч і позитивно оцінює ініціативу Катару, Росії, Саудівської Аравії і Венесуели про збереження видобутку на рівні січня, сам до неї приєднатися не готовий.

Квітневі ф’ючерси на нафту марки Brent на лондонській біржі ICE Futures до 13:55 за Москві подорожчали на $ 0,93 (2,82%) – до $ 33,94 за барель.

Котирування ф’ючерсів на нафту WTI на березень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі до зазначеного часу виросли на $ 0,97 (3,27%) – до $ 30,61 за барель.

На торгах в п’ятницю обидва контракти впали в ціні на 3,7%.

Тим часом міністр нафти Нігерії Еммануель Качікву зазначив, що його країна підтримує ініціативу Росії і трьох держав-членів ОПЕК з заморожування видобутку нафти на січневому рівні. Нігерія є найбільшим виробником нафти в Африці.

Відзначається, що обсяг «бичачих» позицій по нафті марки WTI (тобто ставок на зростання котирувань) знизився на за тиждень по 16 лютого на максимальні з липня 5,3%, згідно з даними Комісії з торгівлі сировинними ф’ючерсами США (CFTC).

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *