Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Оприлюднено записи «дивних звуків космосу» програми «Аполлон» 1969 року

Січень 18, 2017 - Author: Kodid - Коментарів немає

Команда учасників програми НАСА «Аполлон», які в травні 1969 року здійснювали підготовчий політ до Місяця (останній етап випробувань перед висадкою на Місяць), записали дивні звуки, які стали доступні публіці тільки зараз.

Як повідомляє Sky News, запис незвичайного свисту була зафіксована приладами і відправлена ​​в центр НАСА в Х’юстоні.

Пілотували «Аполлон-10» Томас Стаффорд, Джон Янг і Юджин Сернан перебували в цей момент із зворотного боку Місяця, коли і були помічені незвичайні звуки. На записах видно, як вони обговорюють почуту «космічну музику».

Астронавти не були впевнені, що необхідно доповісти начальству про почуте, оскільки побоювалися, що їх не сприймуть всерйоз і більше не притягатимуть до космічних місій.

Інженери НАСА припустили, що мова йде про радіочастотні, але ця версія переконала не всіх.

Sky News наводить слова астронавта Аполлона-15» Альфреда Вордена: «Логіка підказує, раз щось було записано, там щось є».

Майкл Коллінз, який пілотував «Аполлон-11» і знаходився на навколомісячної орбіті, поки його колеги Базз Олдрін і Ніл Армстронг робили перші кроки по Місяцю, заявив, що теж чув дивні гудячі звуки. Однак, за його словами, його попереджали про це.

«Якби мені не сказали заздалегідь, я б чертовски злякався», – писав Коллінз в автобіографії.

Зважаючи на особливості обертання Місяця навколо своєї осі і навколо Землі, вона завжди звернена до Землі однією стороною. До так званої «зворотної сторони Місяця» радіосигнали з Землі не доходять.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *