Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Білоруський міністр оборони сказав про відсутність військової загрози для його країни

Січень 19, 2017 - Author: Kodid - Коментарів немає

Міністр оборони Білорусії Андрій Равка вважає, що відносно його країни немає військової загрози.

В ефірі телеканалу «Росія 1» він сказав, що небезпека розв’язання війни є завжди.

Равка пояснив, що військова небезпека існує завжди. «Це, в тому числі, розміщення сил і засобів НАТО на кордоні Білорусі, і військовий конфлікт у нашого південного сусіда, все це, звичайно, є військовою небезпекою», – зазначив він.

Глава Міноборони також зауважив, що для того, щоб небезпека переросла в військову загрозу, повинні бути якісь конкретні дії відповідних або потенційних супротивників. «Таких дій поки немає», – підсумував він.

Міністр заявив, що нова військова доктрина Білорусії носить мирний характер, але в разі військової загрози країна готова застосовувати всі сили і засоби.Він уточнив, що попередня доктрина виробила своє стратегічне призначення.

«На сьогодні дуже серйозно змінилася обстановка в світі, в європейському регіоні, на кордонах Білорусі. Це пов’язано з тим, що багато держав застосовують способи вирішення політичних питань через розхитування ситуації всередині країн. Розхитуючи зсередини обстановку, вони домагаються того, що відбувається і зміна політичного режиму всередині країни, відбувається перебудова держави, і держава перестає існувати », – продовжив міністр.

Равка підкреслив, що, з огляду на нову даність, військова доктрина Білорусії глибоко перероблена. «У ній визначено превентивні і непревентівние заходи і способи для того, щоб ці загрози і ризики просто-напросто ліквідувати», – сказав глава білоруської Міноборони.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *