Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

У ВФЛА назвали неможливим виступ росіян на Іграх під прапором МОК

Січень 19, 2017 - Author: Kodid - Коментарів немає

Відсторонення Всеросійської федерації легкої атлетики (ВФЛА) від діяльності Міжнародної легкоатлетичної асоціації (ІААФ) не дає права російським легкоатлетам виступати на Олімпіаді під прапором Міжнародного Олімпійського комітету (МОК), заявив журналістам у вівторок президент ВФЛА Дмитро Шляхтин.

«Згідно із законодавством, якщо та чи інша федерація позбавлена ​​акредитації, то жоден спортсмен не має права брати участь в міжнародних змаганнях.Це питання права », – сказав він.

Так Шляхтин відповів на питання, чи зможуть російські легкоатлети виступити на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро не під російським прапором, а під прапором МОК, в тому випадку якщо ВФЛА не буде відновлена ​​рядах ІААФ.

Президент федерації повідомив, що в даний час триває процес реформування ВФЛА, робота ведеться в системному режимі.

«Процес хворобливий і непростий, – зазначив Шляхтин. – Ми йдемо по шляху, який намітили ».

13 листопада 2015 року Рада ІААФ тимчасово відсторонив ВФЛА від змагань під своєю егідою на підставі звіту незалежної комісії Всесвітнього антидопінгового агентства (ВАДА) за численні допінгові порушення російських спортсменів в минулі роки. Відсторонення буде діяти до усунення претензій, пов’язаних із застосуванням допінгу в російській легкої атлетики. Однією з умов відновлення ВФЛА в ІААФ є оновлення керівництва ВФЛА.

Новому керівництву належить продовжити реформування ВФЛА.

Очікується, що питання про відновлення ВФЛА в ІААФ буде вирішене 27 березня в Кардіффі на черговому засіданні ІААФ. У разі негативного результату російські легкоатлети можуть не потрапити на літні Олімпійські ігри 2016 року в Бразилії.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *