Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Українські автоперевізники вимагають вирішити питання транзиту через РФ

Січень 20, 2017 - Author: Kodid - Коментарів немає

Міжнародні автомобільні перевізники у вівторок проводять в Києві попереджувальну акцію, викликану проблемою транзиту через Росію до країн Азії, Фінляндію.

Як передає кореспондент «Інтерфаксу-Україна», в акції біля будівлі Мінінфраструктури України бере участь близько 100 представників ринку міжнародних автоперевезень. Її учасники наполягають на якнайшвидшому вирішенні зазначеної проблеми.

Як зазначив в коментарі агентству віце-президент Асоціації міжнародних автоперевізників України Юрій Кучинський, держава повинна приєднатися до проблеми транзиту, спільно вирішувати проблемні питання. Він сказав, що АсМАП неодноразово заявляв про можливості, що відкриваються ринків, але підтримки не отримав.

«Наша вимога – відновити транзит через РФ і захистити перевізників. Наші перевізники не захищені ні тут, ні в РФ. Ми не знаємо, що буде після 25 лютого, для цього прийшли до міністра, щоб дізнатися », – додав глава ради асоціації Леонід Костюченко.

Він зазначив, що заборона транзиту є порушенням угод і це питання має бути терміново вирішене.

Костюченко також повідомив, що є автомобілі, які не встигнуть виїхати з територій Росії і вони можуть потрапити під арешт через прострочення дозволів. «Ми хочемо запитати у міністра, як їм бути в цій ситуації, запитати як працювати бізнесу який платить всі податки», – констатував він додавши, що в режимі транзиту необхідно розблокувати всі дороги і працювати без обмежень.

За його словами, в режимі «їду додому» в Україні вже повернулося близько 1 тис. Перевізників, ще 300 знаходяться за межами РФ, зокрема в країнах Азії.

«Ми не можемо втрачати цей ринок, – сказав Костюченко, – його швидко займуть польські, білоруські перевізники, а наші залишаться без роботи».

Тим часом, міністерство інфраструктури України сподівається, що питання транзитних перевезень і двосторонніх перевезень між Україною і Росією буде вирішене в найближчі день-два.

Як передає кореспондент агентства, про це повідомив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський, вийшовши до мітингувальників українським автоперевізникам. «Чекайте, що в ході завтрашнього засідання Кабміну можуть бути прийняті рішення, які дозволять вирішити цю проблему», – сказав він.

16 лютого Україна і Росія домовилися про взаємне повернення вантажних автомобілів. Так званий режим «їду додому» був введений з 16 до 25 лютого включно.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *