Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Фунт оновив мінімум до долара з 2009 року на тлі обговорення Brexit

Січень 25, 2017 - Author: Kodid - Коментарів немає

Москва. 24 лютого. INTERFAX.RU – Курс фунта стерлінгів до долара США опустився в середу нижче $ 1,40, оновивши найнижчий рівень з березня 2009 року, при цьому індикатори ринку Forex свідчать про те, що трейдери готуються до подальшого падіння британської нацвалюти, повідомляє агентство Bloomberg.

В ході торгів 24 лютого фунт впав на 0,7% – до $ 1,3914. У парі з євро він знизився на 0,3%, до 78,82 пенса.

Експерти HSBC побоюються падіння фунта на 20% з поточного рівня в разі виходу Великобританії з Євросоюзу. Аналітики Morgan Stanley очікують менш вираженого падіння – до $ 1,30 до кінця 2016 року, незалежно від результатів британського референдуму про членство в ЄС.

Вихід Великобританії з Євросоюзу поставить під загрозу робочі місця і економіку країни в цілому, заявили керівники найбільших британських компаній.Глави таких компаній, як BT, Marks & Spencer і Vodafone, підписали спільну послання, опубліковане в газеті Times. Вони вважають, що вихід Британії з ЄС відлякає інвесторів.

Всього під колективним листом поставили підписи 198 представників британського бізнесу, в тому числі глави 36 компаній, що входять в FTSE 100 – сотню найбільших корпорацій, папери яких торгуються на Лондонській біржі.

У понеділок прем’єр-міністр Девід Кемерон заявив, що вихід з Європейського союзу негативно позначиться на декількох поколіннях працюючих британців.

При цьому члени кампанії Leave.EU стверджують, що країні буде простіше без нав’язуваних Брюсселем правил і фінансових витрат, які має на увазі членство в ЄС.

За даними опитування YouGov, число прихильників і супротивників виходу Великобританії з Європейського союзу (Brexit) майже зрівнялася. Ідею виходу Британії з ЄС тепер підтримують 38% опитаних, проти виступають 37%.

Референдум про вихід Великобританії з Євросоюзу призначений на 23 червня.

Двадцять дев’ять з 34 економістів, опитаних Bloomberg, прогнозують падіння фунта до $ 1,35 або нижче протягом тижня після референдуму, якщо британці відмовляться від членства в ЄС. Останній раз фунт коштував менше $ 1,35 в 1985 році.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *