Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

У Львові порушено справи у зв’язку з підпалами трьох відділень банків

Січень 25, 2017 - Author: Kodid - Коментарів немає

За фактами підпалів у Львові двох відділень фінансових організацій – «Ощадбанку Росії» і ВТБ – відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 194 Кримінального кодексу України «навмисне псування або знищення майна».

Як повідомляє львівська поліція, встановлено, що до відділення Ощадбанку на проспекті Чорновола в ніч на понеділок була кинута пляшка із запальною сумішшю, яка розбила вікно, але не загорілася. У відділенні того ж банку по вулиці Івана Франка в результаті пожежі вигоріло майже все приміщення відділення, розміщеного на першому поверсі житлового будинку.

У відділенні ВТБ по вулиці Стрийській через кинуту пляшки із запальною сумішшю повністю вигоріла одна з кімнат відділення. Постраждалих немає, сума збитків уточнюється.

У прес-службі ПАТ «Сбербанк» (раніше – ПАТ «Дочірній банк Ощадбанку Росії», Київ) раніше повідомляли, що робота філії тимчасово припинена.

У прес-службі ВТБ Банку (Україна) на запит агентства «Інтерфакс-Україна» повідомили, що робота також зазнала нападу у Львові відділення фінансової установи буде відновлена ​​найближчим часом.

«Вночі 22 лютого в відношенні одного з відділень VTB Bank у Львові, розташованого на вул. Стрийській, були скоєні протиправні дії третіх осіб, в результаті яких загорілася одна з підсобних приміщень банку. Ніхто зі співробітників банку фізично не постраждав. Обсяг завданих банку збитків поки оцінюється. За фактом таких дій буде відкрито кримінальне провадження. Робота даного відділення буде відновлено найближчим часом, всі інші відділення банку працюють в звичайному режимі », – поінформували в прес-службі банку.

У ніч на понеділок прес-служба патрульної поліції Львова повідомила, що у Львові пожежники ліквідували пожежі у відділеннях «Ощадбанку Росії» і ВТБ.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *